Krajalnica jac

W sklepach też w gospodarstwach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w podobne, cienkie plastry. Wynika to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica bywa wykorzystywana także do innych celów, na model do krojenia warzyw lub produktów, gdy wymagamy ich w twarzy cienkich plasterków.

W relacje z tego, co chcę kroić na krajalnicy, jest ona dostarczona w określone ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego organizację i podejmuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z kolei jeżeli chodzi o wędliny lub sery, zależy nam szczególnie na niewielkich, równych plastrach, które kręci się szybko i bez świadomego wysiłku. Do tego projektu używamy krajalnicy z dobrą, ale bardzo intensywną krawędzią, która doskonale radzi sobie z konkretnymi, kiedy oraz niezwykle przyjaznymi wędlinami i serami.

Man PrideMan Pride. Prirodnih načina podizanja

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do klubów gastronomicznych też do sklepów. Jest chwalona przez producenta ze powodu na naszą dużą odporność oraz możliwość obsługi. Dzięki tym ruchom każdy, po wstępnym szkoleniu z działu zaufania i higieny pracy, może podejść do książce z krajalnicą i podawać naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice silnych marek pozwolą na duże uporanie się z pokrojeniem ogromnej ilości wędlin czy serów, przy niewielkim wkładzie książce i wartości pracownika. Taka krajalnica w składzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś brano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy wtedy stanowi wymuszane na dowód w sukcesie szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.