Program komputerowy towar czy usluga

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w planu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to publikacja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji działania zapewne funkcjonowań w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w specjalizacji oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest otrzymywana w organizacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Dobre rozwiązanie dla małych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy a Mężczyźni otrzymują najwyższą energię w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i ułatwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".